tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 61. Edizioa 2013  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak61. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 203
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Denis Villeneuve
146 min.
Manuel Martín Cuenca
116 min.
Atom Egoyan
114 min.
Denis Villeneuve
90 min.
Juan José Campanella
Inaugurazioa
Lehiaketatik kanpo
106 min.
Fernando Franco
98 min.
Álex de la Iglesia
Lehiaketatik kanpo
112 min.
Roger Michell
93 min.
Mariana Rondón
Zinema Eraikitzen 23
93 min.
Bertrand Tavernier
113 min.
Jonathan Teplitzky
110 min.
Jean-Pierre Jeunet
Klausurako filma
Lehiaketatik kanpo
105 min.
Fran Araújo
Ernesto de Nova
86 min.
Aarón Fernández
Zinema Eraikitzen 21
100 min.
Michalis Konstantatos
92 min.
Delphine Lehericey
85 min.
Jim Taihuttu
121 min.
Mahmut Fazıl Coskun
92 min.
Alfredo Soderguit
80 min.
Caru Alves de Souza
Zinema Eraikitzen 22
Zinema Eraikitzen 23
77 min.
Amat Escalante
105 min.
Diego Quemada-Díez
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
102 min.
Matías Rojas Valencia
86 min.
Ana Guevara
Leticia Jorge
Zinema Eraikitzen 22
102 min.
José Luis Valle
120 min.
Albert Dupontel
Klausurako filma
85 min.
Richard Curtis
123 min.
Jean-Marc Vallée
120 min.
Ryan Coogler
85 min.
Sebastián Lelio
Zinema Eraikitzen 22
109 min.
Alfonso Cuarón
93 min.
Shaul Schwarz
103 min.
Calin Peter Netzer
112 min.
Arie Posin
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
92 min.
Terry Gilliam
107 min.
Zachary Heinzerling
82 min.
José Antonio Blanco
Manuel Priede
78 min.
Liliana Torres
99 min.
Park Hoon-jung
134 min.
Luiso Berdejo
90 min.
Jason Baffa
85 min.
Eric Crosland
Dave Mossop
74 min.
Rob Bruce
Scott Gaffney
Murray Wais
Steve Winter
David Zieff
110 min.
Andrew Kidman
80 min.
Lucy Walker
147 min.
Daniel Calparsoro
99 min.
León Siminiani
85 min.
Hammudi Al-Rahmoun Font
71 min.
Enara Goikoetxea
Monika Zumeta
82 min.
Raúl de la Fuente
27 min.
Vladilen Vierny
9 min.
Jean-Christophe Lie
Rémi Bezançon
78 min.
Nagisa Oshima
100 min.
Nagisa Oshima
97 min.
Nagisa Oshima
105 min.
Nagisa Oshima
97 min.
Tono Errando
Javier Mariscal
Fernando Trueba
90 min.
Blutch
Charles Burns
Marie Caillou
Pierre di Sciullo
Lorenzo Mattotti
Richard McGuire
85 min.
Juan Martín Hsu
89 min.
Alejandro Fernández Almendras
95 min.
Martín Mejía Rugeles
117 min.
Andrew Sala
73 min.
Juan Carlos González Asenjo
José Morillas Cantero
52 min.
Agustín Crespi
104 min.
Joseba Ortega Sáez
70 min.
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea