tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 61. Edizioa 2013  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak61. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 203
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Denis Villeneuve
146 min.
Manuel Martín Cuenca
116 min.
Fernando Eimbcke
80 min.
Atom Egoyan
114 min.
Denis Villeneuve
90 min.
Juan José Campanella
Inaugurazioa Lehiaketatik kanpo
106 min.
Fernando Franco
98 min.
Álex de la Iglesia
Lehiaketatik kanpo
112 min.
Roger Michell
93 min.
François Dupeyron
124 min.
Mariana Rondón
Zinema Eraikitzen 23
93 min.
Bertrand Tavernier
113 min.
Jonathan Teplitzky
110 min.
Jean-Pierre Jeunet
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
105 min.
Isabel Ayguavives
85 min.
Fran Araújo
Ernesto de Nova
86 min.
Yossi Aviram
87 min.
Aarón Fernández
Zinema Eraikitzen 21
100 min.
Michalis Konstantatos
92 min.
Andrew Dosunmu
106 min.
Mariana Chenillo
105 min.
Neto Villalobos
85 min.
Delphine Lehericey
85 min.
Jim Taihuttu
121 min.
Mahmut Fazıl Coskun
92 min.
Alfredo Soderguit
80 min.
Caru Alves de Souza
Zinema Eraikitzen 22 Zinema Eraikitzen 23
77 min.
Amat Escalante
105 min.
Diego Quemada-Díez
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
102 min.
Fernando Coimbra
100 min.
Matías Rojas Valencia
86 min.
Ana Guevara
Leticia Jorge
Zinema Eraikitzen 22
102 min.
José Luis Valle
120 min.
Albert Dupontel
Klausurako filma
85 min.
Richard Curtis
123 min.
Jean-Marc Vallée
120 min.
Ryan Coogler
85 min.
Sebastián Lelio
Zinema Eraikitzen 22
109 min.
Alfonso Cuarón
93 min.
François Ozon
95 min.
Hayao Miyazaki
126 min.
Arnaud & Jean-Marie Larrieu
111 min.
Rithy Panh
90 min.
Shaul Schwarz
103 min.
Calin Peter Netzer
112 min.
Arie Posin
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
92 min.
Terry Gilliam
107 min.
Zachary Heinzerling
82 min.
Wojtek Smarzowski
117 min.
José Antonio Blanco
Manuel Priede
78 min.
Liliana Torres
99 min.
Izibene Oñederra
5 min.
Hélène Giraud
Thomas Szabo
82 min.
Verónica Chen
81 min.
Javier Corcuera
119 min.
Park Hoon-jung
134 min.
Morgan Neville
90 min.
Luiso Berdejo
90 min.
(Belarra mozten)
Asier Altuna
14 min.
(Bizkaiko erara)
Aritz Galarza
67 min.
Jason Baffa
85 min.
Eric Crosland
Dave Mossop
74 min.
Rob Bruce
Scott Gaffney
Murray Wais
Steve Winter
David Zieff
110 min.
Albert Falzon
79 min.
Andrew Kidman
80 min.
Lucy Walker
147 min.
Gracia Querejeta
100 min.
Isabel Coixet
98 min.
Diego Galán
84 min.
Juan Cavestany
83 min.
Daniel Calparsoro
99 min.
Neus Ballús
84 min.
Pedro Almodóvar
90 min.
Jonás Trueba
93 min.
León Siminiani
85 min.
Hammudi Al-Rahmoun Font
71 min.
(Istorio politiko bat)
Lander Camarero
26 min.
Jone Karres
Eneko Olasagasti
84 min.
Aitor Merino
Amaia Merino
94 min.
(Kolera)
Aritz Moreno
7 min.
(Demokrazia)
Borja Cobeaga
11 min.
Jorge Gil Munarriz
87 min.
Olivier van der Zee
80 min.
Enara Goikoetxea
Monika Zumeta
82 min.
Raúl de la Fuente
27 min.
David Arratibel
54 min.
(Ordu bat, urrats bat)
Bernat Gual
Aitor Iturriza
14 min.
(Belarra mozten)
Asier Altuna
14 min.
(Zipi eta Zape eta kaniken kluba)
Oskar Santos
92 min.
Liv Scharbatke
9 min.
David Figueroa García
25 min.
Vladilen Vierny
9 min.
(Doraemon eta Nobita Holmes Etorkizuneko Museo Harrigarrian)
Yukiyo Teramoto
100 min.
(Herensugeak - Haritzaren bihotza)
Angel Izquierdo
Ricardo Ramón
80 min.
(Azti txikia - azti zalantzatia)
Roque Cameselle
80 min.
Jean-Christophe Lie
Rémi Bezançon
78 min.
Nagisa Oshima
123 min.
Nagisa Oshima
100 min.
Nagisa Oshima
97 min.
Nagisa Oshima
105 min.
Nagisa Oshima
97 min.
(Zimurrak)
Ignacio Ferreras
89 min.
Tono Errando
Javier Mariscal
Fernando Trueba
90 min.
(Mr. Fox harrigarria)
Wes Anderson
87 min.
(Potoloa, burusoila eta txikia)
Carlos Osuna
91 min.
Blutch
Charles Burns
Marie Caillou
Pierre di Sciullo
Lorenzo Mattotti
Richard McGuire
85 min.
Benjamín Naishtat
85 min.
Jorge Yacoman Saavedra
98 min.
Juan Martín Hsu
89 min.
Alejandro Fernández Almendras
95 min.
Martín Mejía Rugeles
117 min.
Andrew Sala
73 min.
Juan Carlos González Asenjo
José Morillas Cantero
52 min.
Agustín Crespi
104 min.
Joseba Ortega Sáez
70 min.
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea