tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 59. Edizioa 2011  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak59. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 239
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Wang Xiaoshuai
120 min.
(Bidegabeko mundua)
Filippos Tsitos
118 min.
Rodrigo García
108 min.
Kim Ki-duk
72 min.
Mathieu Demy
105 min.
Asier Altuna
90 min.
Björn Runge
97 min.
(Ukiezinak)
Eric Toledano, Olivier Nakache
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
109 min.
Juan Carlos Fresnadillo
100 min.
(Kiseki)
Hirokazu Kore-eda
126 min.
(Ahots lokartua)
Benito Zambrano
128 min.
(Bihotzaren arrazoiak)
Arturo Ripstein
119 min.
Julie Delpy
114 min.
Ana Katz
89 min.
(Oinkada bikoitzak)
Isaki Lacuesta
86 min.
Oren Moverman
102 min.
(Nire odolaren odola)
João Canijo
139 min.
Sarah Polley
116 min.
Terence Davies
98 min.
Hafsteinn Gunnar Sigur∂sson
82 min.
Ignacio Ferreras
90 min.
Alejandro Fernández Almendras
95 min.
(Stillleben)
Sebastian Meise
78 min.
Sandra Sánchez
112 min.
Dexter Fletcher
97 min.
Nicolas Winding Refn
100 min.
Aki Kaurismäki
93 min.
(Pina)
Wim Wenders
103 min.
Steve McQueen
99 min.
Michel Hazanavicius
100 min.
(Bizitzaren zuhaitza)
Terrence Malick
140 min.
(Tiranosauroa)
Paddy Considine
91 min.
(Al final del túnel - Bakerantza)
Eterio Ortega Santillana
95 min.
Juan Carlos Rulfo
90 min.
Frederick Wiseman
120 min.
(Estralurtar)
Nacho Vigalondo
90 min.
Joann Sfar, Antoine Delesvaux
91 min.
David Trueba
104 min.
Leïla Kilani
110 min.
(Fraidea)
Dominik Moll
101 min.
Justin Kurzel
120 min.
Milagros Mumenthaler
98 min.
Renato Pérez Arancibia
90 min.
Iria Gómez Concheiro
150 min.
Cristián Jiménez
95 min.
(Zurrunbiloa)
Helvécio Marins Jr., Clarissa Campolina
90 min.
Pablo Giorgelli
85 min.
Gerardo Naranjo
113 min.
Sebastián Cordero
95 min.
Alejandro Landes
101 min.
Carlos Moreno
88 min.
Oscar Godoy
84 min.
José Ramón Ayerra
143 min.
Álex de la Iglesia
102 min.
(Blackthorn. Nora gabe)
Mateo Gil
98 min.
Ramon Térmens
101 min.
Chema Rodríguez
96 min.
Sergio Caballero
80 min.
Trisha Ziff
89 min.
Manuel Martín Cuenca
89 min.
Borja Cobeaga
95 min.
Montxo Armendáriz
90 min.
Daniel Sánchez Arévalo
98 min.
 
Imanol Rayo
104 min.
 
(Azken bidaia)
Enara Goikoetxea, Iurre Telleria
85 min.
 
David Aguilar
60 min.
 
Alberto Gorritiberea
105 min.
 
Pedro Aguilera
94 min.
 
Esteban Ibarretxe, José Miguel Ibarretxe
90 min.
 
(Kiribila)
Aritz Moreno
2 min.
 
(Koptoak)
Álvaro Sau
16 min.
 
(Barealdia)
David González
12 min.
 
(Lakuko etxea)
Galder Gaztelu-Urrutia
11 min.
 
(Pena erdia)
Sergio Barrejón
14 min.
 
Jose Mari Goenaga
12 min.
 
(Oso gertu)
Iván Caso
16 min.
 
(Kontrola galdu zuen)
Haritz Zubillaga
10 min.
 
Gregorio Muro
12 min.
(Itzulera)
Roberto Rabitti
12 min.
(Lotsati anonimoak)
Jean-Pierre Améris
80 min.
Felipe Ugarte, Juantxo Sardon
70 min.
(Ilargirako bidaia)
Georges Méliès
16 min.
(Hiru mosketariak)
Paul W.S. Anderson
102 min.
Eduardo Chapero-Jackson
87 min.
(Katu bat Parisen)
Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol
65 min.
(Elisabet)
Jordi Frades
70 min.
Andrés Luque
101 min.
Jacques Demy
18 min.
Agnès Varda
118 min.
(Gizakia ilargira iritsi zenetik jazotako gertakaririk garrantzitsuena )
Jacques Demy
94 min.
(Aingeruen badia)
Jacques Demy
82 min.
(La Naissance du jour)
Jacques Demy
90 min.
 
Paul Grimault, Jacques Demy
78 min.
Jacques Demy
124 min.
Jacques Demy
29 min.
(Rocheforteko andereñoak)
Jacques Demy
120 min.
(Cherbourgeko aterkiak)
Jacques Demy
83 min.
La Colère: Eugène Ionesco, Sylvain Dhomme, Max Douy L’Envie: Edouard Molinaro La Paresse: Jean-Luc Godard La Luxure: Jacques Demy L’Orgueil: Roger Vadim La Gourmandise: Philippe de Broca L’Avarice: Claude Chabrol
115 min.
Jacques Demy
90 min.
(Modelo-estudioa)
Jacques Demy
90 min.
Jacques Demy
95 min.
(Asto-larrua)
Jacques Demy
89 min.
 
Jacques Demy
90 min.
Jacques Demy
106 min.
(Gela bat hirian)
Jacques Demy
90 min.
(Deabruak hilda zaudela jakin aurretik)
Sidney Lumet
117 min.
(Harrotasuna eta ospea)
Gavin O'Connor
130 min.
Ou Ning & ekoizlekidea / co-produced by / co-producido por Cao Fei
85 min.
(Botadun katua)
Chris Miller
20 min.
Gastón Margolin, Martín Morgenfeld
19 min.
 
Juan Carlos Maneglia, Tana Schémbori
105 min.
Benjamín Ávila
110 min.
Marialy Rivas
109 min.
Juan Andrés Arango
90 min.
Gabriel Mariño
93 min.
Pedro González-Rubio
70 min.
Rigoberto Pérezcano
94 min.
Mariana Chenillo, Fernando Eimbcke, Amat Escalante, Gael García Bernal, Rodrigo García, Rodrigo Plá, Diego Luna, Gerardo Naranjo, Carlos Reygadas, Patricia Riggen
110 min.
Terrence Malick
140 min.
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea