tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 46. Edizioa 1998  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak46. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 157
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Brian Stirner
95 min.
 
(BIHOTZ-BIHOTZEZ)
Robert Guédiguian
110 min.
 
Hirokazu Kore - Eda
118 min.
 
(AUZO)
Fernando León de Aranoa
99 min.
 
Bernardo Bertolucci
Lehiaketatik kanpo
90 min.
 
Abolfazl Jalili
90 min.
 
(ZUENA ERAMAN HAIZEAK)
Alejandro Agresti
90 min.
 
(ABUZTU BUKAERA, IRAILAREN HASIERA)
Olivier Assayas
112 min.
 
Gerardo Herrero
98 min.
 
Bill Condon
105 min.
 
(EZ INORI ESAN)
Francisco J. Lombardi
111 min.
 
(ATE IRRISTATZAILEAK)
Peter Howitt
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
105 min.
 
Brian de Palma
Lehiaketatik kanpo
106 min.
 
Stephen Bradley
91 min.
 
(ZORROREN MOZORROA)
Martin Campbell
Lehiaketatik kanpo
136 min.
 
(LILURAPEAN)
Carlos Carrera
130 min.
 
Peter Berg
100 min.
 
(LAGUNAK ETA BIZILAGUNAK)
Neil LaBute
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
100 min.
 
(BIZITZAREN ZUHAITZA)
Farhad Mehranfar
73 min.
 
 
(MARMELADA)
Chen Yi-Wen
102 min.
 
Cesc Gay
Daniel Gimelberg
86 min.
 
(HIRIA)
David Riker
88 min.
 
(LANI LOA-BIDAIA)
Sherwood Hu
90 min.
 
(ARRAINAK ABUZTUAN)
Yoichiro Takahashi
90 min.
 
 
 
(MINUTU BATEKO ISILALDIA)
Florent Emilio Siri
88 min.
 
(VILSPOR)
Simon Staho
95 min.
 
Pilar Tavora
114 min.
 
(BRASILGO GELTOKI NAGUSIA)
Walter Salles
108 min.
 
(AMETSETAN ARI NAIZELA ESAIDAZU)
Claude Mourieras
97 min.
 
 
(ARROSA SALTZAILEA)
Victor Gaviria
120 min.
 
(AINGERUEN AMETSETAKO BIZITZA)
Erick Zonca
113 min.
 
(BETIKOTASUNA ETA EGUN BAT)
Theo Angelopoulos
130 min.
 
(ZALDIEI XUXURLA EGITEN ZIEN GIZONA)
Robert Redford
169 min.
 
Arturo Ripstein
25 min.
 
(MIRARIEN EBANJELIOA)
Arturo Ripstein
112 min.
 
(MAILU-JAURTITZAILEA)
Pedro Mari Santos
13 min.
 
(ZERUKO ISPILUAN)
Carlos Salces
10 min.
 
Timothy Greenfield-Sanders
75 min.
 
Michael Glawogger
90 min.
 
(PASE BELTZA)
Patxi Barco
9 min.
 
(HILDAKO INFANTE BATEN OMENEZ)
Tinieblas Gonzalez
9 min.
 
(ANAIA ZAHARRENA, ARREBA GAZTEENA)
MIKIO NARUSE
86 min.
 
MIKIO NARUSE
108 min.
 
(BERANDUKO KRISANTEMOA)
MIKIO NARUSE
101 min.
 
(SENAR ETA EMAZTE)
MIKIO NARUSE
87 min.
 
(GINZAKO MAKILAJEAK)
MIKIO NARUSE
87 min.
 
(FAMILIA OSOA LANEAN)
MIKIO NARUSE
65 min.
 
(HIDEKO, AUTOBUS-KOBRATZAILEA)
MIKIO NARUSE
54 min.
 
(IHES DELITUA (IZUALDIA))
MIKIO NARUSE
94 min.
 
(IBILTARI BATEN KRONIKA (BIDE BAKARTIA))
MIKIO NARUSE
123 min.
 
(TXIMISTARGIA)
MIKIO NARUSE
87 min.
 
(UDAKO HODEIAK)
MIKIO NARUSE
128 min.
 
(ZUGANDIK URRUN)
MIKIO NARUSE
60 min.
 
(ELKARREKIN EGITEN DUGUN BIDEA)
MIKIO NARUSE
69 min.
 
(ZINTZOTASUNA)
MIKIO NARUSE
67 min.
 
(OTORDUA)
MIKIO NARUSE
96 min.
 
(HAN-HEMENKAKO HODEIAK)
MIKIO NARUSE
107 min.
 
(OINAZEA)
MIKIO NARUSE
97 min.
 
(ALABAK, EMAZTEAK ETA AMA)
MIKIO NARUSE
121 min.
 
(JAUSIA)
MIKIO NARUSE
59 min.
 
(NORAEZEAN)
MIKIO NARUSE
116 min.
 
(EMAKUMEZKO MALENKONIA)
MIKIO NARUSE
73 min.
 
(AMA)
MIKIO NARUSE
97 min.
 
(OKUNI ETA GOHEI)
MIKIO NARUSE
90 min.
 
(EMAKUME BAT ESKAILERETAN GORA)
MIKIO NARUSE
110 min.
 
(BIHOTZ GARBIKO HIRU AHIZPA)
MIKIO NARUSE
74 min.
 
(DRAMAREN ARTEA)
MIKIO NARUSE
82 min.
 
(EURI JASA)
MIKIO NARUSE
90 min.
 
(KOMIKO IBILTARIAK)
MIKIO NARUSE
70 min.
 
(BAI ZORIONTSUA BIZITZA)
MIKIO NARUSE
79 min.
 
(KUMOEMON TOCHUKEN)
MIKIO NARUSE
73 min.
 
(EMAZTE ETA EMAKUME)
MIKIO NARUSE
106 min.
 
(EMAZTE, IZAN ZAITEZ ARROSEN PARE)
MIKIO NARUSE
75 min.
 
(TSURUHACHI ETA TSURUJIRO)
MIKIO NARUSE
89 min.
 
(HODEI HIGIKORRAK)
MIKIO NARUSE
123 min.
 
(KRISEILUAREN KANTA)
MIKIO NARUSE
93 min.
 
(DENEN AHOTAN DABILEN NESKA)
MIKIO NARUSE
74 min.
 
(MENDIAREN AHOTSA)
MIKIO NARUSE
94 min.
 
(EGUNEROKO AMETSAK)
MIKIO NARUSE
64 min.
 
(LAU ISTORIO AMODIOZKO, 2. ZATIA: BANANTZEA ERE ATSEGINA IZAN DAITEKE)
Teinosuke Kinugasa
MIKIO NARUSE
Shiro Toyoda
Kajiro Yamamoto
124 min.
 
(ETA ORAIN ZERBAIT ERABAT DESBERDINA SEKULAKO ISKANBILA SORTU ZEN)
IAN McNAUGHTON
89 min.
 
(RUFUFUK LAPURRETA EGITEN DU)
NANNI LOY
105 min.
 
(DOV'E LA LIBERTA?)
ROBERTO ROSSELLINI
90 min.
 
(BI XENTIMO ITXAROPEN)
RENATO CASTELLANI
95 min.
 
(GOARDIAK ETA LAPURRAK)
MARIO MONICELLI
STENO - STEFANO VANZINA
100 min.
 
(RUFUFU)
MARIO MONICELLI
100 min.
 
(ALFERRAK)
FEDERICO FELLINI
103 min.
 
(ALKATEA, ESKRIBAUA ETA HONEN BEROKIA)
ALBERTO LATTUADA
85 min.
 
(ARTIZARRAREN ZEINUA)
DINO RISI
98 min.
 
(BALENTRIA GORESGARRIA)
LUIGI ZAMPA
90 min.
 
(NAPOLIKO URREA)
VITTORIO DE SICA
135 min.
 
CAMILLO MASTROCINQUE
108 min.
 
(GAIZTOAK HILTZEKO MAKINA)
ROBERTO ROSSELLINI
80 min.
 
(AMONA SABELLA)
DINO RISI
95 min.
 
(LAPURRA MUTILA, LAPURRA NESKA)
LUIGI ZAMPA
100 min.
 
(JEKE ZURIA)
FEDERICO FELLINI
86 min.
 
(IKUSKIZUN ARGIAK)
FEDERICO FELLINI
ALBERTO LATTUADA
100 min.
 
(NAPOLIARRAK MILANEN)
EDUARDO DE FILIPPO
100 min.
 
(NAPOLI MILIOIDUN)
EDUARDO DE FILIPPO
102 min.
 
(OGIA, MAITASUNA ETA FANTASIA)
LUIGI COMENCINI
92 min.
 
(NESKA LAPURRA, BERE AITA ETA TAXILARIA)
ALESSANDRO BLASETTI
96 min.
 
(LEHENENGO JAUNARTZEA)
ALESSANDRO BLASETTI
83 min.
 
(DENOK ETXERA)
LUIGI COMENCINI
120 min.
 
(AMERIKAR BAT OPORRETAN)
LUIGI ZAMPA
95 min.
 
(ABUZTUKO IGANDEA)
LUCIANO EMMER
78 min.
 
(BIZIMODU NEKEZA)
DINO RISI
118 min.
 
(BIZIMODU PETRALA)
STENO
MARIO MONICELLI
90 min.
 
TERRY GILLIAM
131 min.
 
(BELDURRA ETA NAZKA LAS VEGASEN)
TERRY GILLIAM
120 min.
 
(ERREINUKO PIZTIA)
TERRY GILLIAM
100 min.
 
(MAHAI KARRATUKO ZALDUNAK ETA BEREN JARRAITZAILE EROAK)
TERRY GILLIAM
TERRY JONES
90 min.
 
(BRIANEN BIZITZA)
TERRY JONES
93 min.
 
(BIZITZAREN ZENTZUA)
TERRY GILLIAM (The Crimson Permanent Assurance)
TERRY JONES
107 min.
 
(MUNCHAUSEN BAROIAREN ABENTURAK)
TERRY GILLIAM
126 min.
 
(ERREGE ARRANTZALEA)
TERRY GILLIAM
137 min.
 
(DENBORAREN HEROIAK)
TERRY GILLIAM
110 min.
 
(HAMABI TXIMU)
TERRY GILLIAM
130 min.
 
(IREKI BEGIAK)
ALEJANDRO AMENÁBAR
117 min.
 
(ITO LARRIAN)
EDUARDO CAMPOY
98 min.
 
(LAZTANAK)
VENTURA PONS
94 min.
 
(HARAGI DARDARATIA)
PEDRO ALMODÓVAR
105 min.
 
(BIGARREN MAILAKO ERREPIDEAK)
EMILIO MARTÍNEZ-LÁZARO
108 min.
 
(HABANAN UTZITAKOAK)
MANUEL GUTIÉRREZ ARAGÓN
110 min.
 
(IPUIN BATENTZAKO EGUNKARIA)
JANA BOKOVA
96 min.
 
(KOMETA)
JOSE BUIL
MARISA SISTACH
95 min.
 
(ANAIA GAZTEA)
ENRIQUE URBIZU
90 min.
 
(BURU ARGIEN IHESA)
FERNANDO MUSA
95 min.
 
(MILA ESKER ESKUPEKOAGATIK)
FRANCESC BELLMUNT
117 min.
 
(INSOMNIOA)
CHUS GUTIÉRREZ
110 min.
 
(TITANIC-EKO ZERBITZARIA)
BIGAS LUNA
100 min.
 
(SONANBULUA)
FERNANDO SPINER
105 min.
 
(ARRATOIAK)
ANTONIO GIMÉNEZ-RICO
97 min.
 
 
(MAMBI)
SANTIAGO RÍOS
TEODORO RÍOS
109 min.
 
(MENSAKA. ISTORIO BATEN ORRIALDEAK)
SALVADOR GARCÍA RUIZ
105 min.
 
CARLOS SAURA
104 min.
 
ADRIAN CAETANO
BRUNO STAGNARO
80 min.
 
(ARIMEN PLAZA)
FERNANDO DIAZ
100 min.
 
(BEGIAK ITXI ZITUEN ETA MUNDUAK AURRERA DARRAI)
JAIME CHAVARRI
94 min.
 
(TINTA GORRIA)
MARCELO CÉSPEDES
CARMEN GUARINI
70 min.
 
(TORRENTE, LEGEAREN BESO BALDARRA)
SANTIAGO SEGURA
99 min.
 
DANIEL DÍAZ TORRES
112 min.
 
CARLOS SAURA
117 min.
 
(THE BORROWERS (MAILEGARIAK))
PETER HEWITT
90 min.
 
(ZERBAIT GERTATZEN DA MARYREKIN)
BOBBY FARRELLY
PETER FARRELLY
119 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea