tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 51. Edizioa 2003  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak51. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 171
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
(Herentzia)
Per Fly Fly
115 min.
 
(Ilunabar gorria)
Edgardo Cozarinsky Cozarinsky
90 min.
 
(Erlauntzaren espiritua)
Víctor Erice Erice
Lehiaketatik kanpo
97 min.
 
(Galindez misterioa)
Gerardo Herrero Herrero
Lehiaketatik kanpo
126 min.
 
(Hirian)
Cesc Gay Gay
110 min.
 
(Perlazko belarritakodun neska)
Peter Webber Webber
91 min.
 
Alex van Warmerdam van Warmerdam
105 min.
 
Jacques Rivette Rivette
145 min.
 
(Azaroa)
Achero Mañas Mañas
104 min.
 
(Lainoen ildotik)
Vicente Amorim Amorim
85 min.
 
(Begi itsuak)
Francisco Lombardi Lombardi
149 min.
 
Kevin Costner Costner
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
140 min.
 
Bong Joon-ho Joon - Ho
127 min.
 
Dito Tsintsadze Tsintsadze
102 min.
 
Fernando Pérez Pérez
Inaugurazioa
84 min.
 
Jan Schütte Schütte
95 min.
 
(Tori nire begiak)
Icíar Bollain Bollaín
116 min.
 
Tom McCarthy Mccarthy
88 min.
 
Joel Schumacher Schumacher
96 min.
 
Hector Babenco Babenco
152 min.
 
(In This World (Mundu honetan))
Michael Winterbottom Winterbottom
88 min.
 
(Gaiztakeriaren lorea)
Claude Chabrol Chabrol
104 min.
 
James Ivory Ivory
117 min.
 
Christoffer Boe Boe
91 min.
 
(Bere anaia)
Patrice Chéreau Chéreau
95 min.
 
François Ozon Ozon
102 min.
 
Bernardo Bertolucci
130 min.
 
(Giza orbana)
Robert Benton Benton
120 min.
 
(Urrun)
Nuri Bilge Ceylan Bilge Ceylan
110 min.
 
Zhang Yimou Yimou
98 min.
 
(Gauaren amaiera)
Patxi Barco Barco
85 min.
 
Michaela Pavlátová Pavlátová
93 min.
 
(Jokoz kanpo)
Víctor Arregui Arregui
90 min.
 
John Crowley Crowley
106 min.
 
Benoît Mariage Mariage
71 min.
 
(Boltxebikearen ahulgunea)
Manuel Martín Cuenca Martínn Cuenca
95 min.
 
Xavier Giannoli Giannoli
94 min.
 
(Nikotina)
Hugo Rodríguez Rodriguez
93 min.
 
(Kopiatzen zuen gizona)
Jorge Furtado Furtado
124 min.
 
Gennadiy Sidorov Sidorov
100 min.
 
Juan Madrid Madrid
100 min.
 
(Arabiarren lana)
Christian Philibert Philipbert
88 min.
 
Pieter Kuijpers Kuijpers
83 min.
 
(Egokia iristen denean)
Oliver Paulus, Stefan Hillebrand Hillebrand
Oliver Paulus, Stefan Hillebrand Paulus
78 min.
 
(Zaman, zumeetako gizona)
Amer Alwan Alwan
78 min.
 
Andrew Jarecki Jarecki
107 min.
 
(Haur-jolasa)
Joaquín Jordá Jordá
186 min.
 
(Euskal pilota, larrua harriaren kontra)
Julio Medem Medem
115 min.
 
(Behean sinatzen dutenak)
Joaquín Oristrell Oristrell
90 min.
 
Jean-Pierre Lledo Lledo
110 min.
 
(Ana eta besteak)
Celina Murga
80 min.
 
(El Chino taberna)
Daniel Burak
100 min.
 
(Gatibu)
Gastón Biraben
115 min.
 
(Itsasoaren hondoa)
Damián Szifron
91 min.
 
Juan Carlos Desanzo
92 min.
 
(Arrotza)
Santiago Loza
87 min.
 
(Metxa)
Raúl Perrone
76 min.
 
(Lehenengo gaua)
Luis Alberto Restrepo
90 min.
 
(Eskularru magikoak)
Martín Rejtman
90 min.
 
José Henrique Fonseca
116 min.
 
(Hauts maitemindua)
Luis Barrios
106 min.
 
(ETE (Setiaturik))
Alejandro Malowicki
96 min.
 
 
(Zazpi egun, zazpi gau)
Joel Cano
106 min.
 
 
(Nartziso)
Udolfo Arrieta
27 min.
 
(Bidaia oxyplatinez)
Jorge Amat
65 min.
 
Discusión14 (Tània Ballo, Nora B. González, Núria Campabadal, Ricard Carbonell, Roger Comella, Aymar del Amo, Marco Iglesias, David Linares, Oscar M. Chamorro, Elisa Martínez, Itati Moyano, Cristina Pérez, Sandra Ruesga, Ruth Somalo)
90 min.
 
(Iguazu efektua)
Pere Joan Ventura
90 min.
 
(Moskuko urrea)
Jesús Bonilla
108 min.
 
(Nire heroia zara)
Antonio Cuadri
103 min.
 
Bruno Lázaro Pacheco
94 min.
 
Javier Fesser
105 min.
 
(Argi miresgarria)
Miguel Hermoso
103 min.
 
(Bizitzak zikinduta)
Enrique Urbizu
105 min.
 
(Egunaren orduak)
Jaime Rosales
100 min.
 
(Eskuak hutsik)
Marc Recha
126 min.
 
(Ezkongai bulgariarrak)
Eloy de la Iglesia
96 min.
 
(Nire bizitza ni gabe)
Isabel Coixet
106 min.
 
(Polígono Sur (Las Tres Mil auzoko artea))
Dominique Abel
105 min.
 
(Salaminako soldaduak)
David Trueba
112 min.
 
(Ekaitz aroa)
Pedro Olea
86 min.
 
Pablo Berger
93 min.
 
(Ilunabar eder bat)
Álvaro del Amo
84 min.
 
María Victoria Menis
82 min.
 
(Gauzen iragaitea)
Esteban Menis
70 min.
 
(Iheskor)
Víctor Dinenzon
100 min.
 
(Ibiltariaren itzala)
Ciro Guerra
100 min.
 
(Ene bihotzeko hasperenak)
Enrique Gabriel
 
Diego de la Texera
110 min.
 
(Beste bira bat)
Santiago Palavecino
80 min.
 
(Herri txikerra)
Fernán Rudnik
65 min.
 
(Asterix eta Obelix: Kleopatra helburu)
Alain Chabat
107 min.
 
(Deep Blue-Planeta Urdinaren pelikula)
Alastair Fothergill, Andy Byatt, Martha Holmes
90 min.
 
(Nemoren bila)
Andrew Stanton, Lee Unkrich
100 min.
 
(Spy Kids 2: Amets galduen uhartea)
Robert Rodriguez
99 min.
 
F. Gary Gray
104 min.
 
(Gabonak uztailan)
Preston Sturges
70 min.
 
Edward Sutherland
93 min.
 
(Bizimodu erraza)
Mitchell Leisen
66 min.
 
Preston Sturges
101 min.
 
(Errege banintz)
Frank Lloyd
100 min.
 
Preston Sturges
83 min.
 
James Whale
81 min.
 
(Gau bateko oroitzapena)
Mitchell Leisen
86 min.
 
(Erabat desohorezko)
John M. Stahl
91 min.
 
(Sullivanen bidaiak)
Preston Sturges
90 min.
 
(Maitagarri zintzoa)
William Wyler
90 min.
 
Preston Sturges
81 min.
 
Preston Sturges
83 min.
 
(Evaren hiru gauak)
Preston Sturges
97 min.
 
 
(Senar aberats bat)
Preston Sturges
88 min.
 
(Boterea eta aintza)
William K. Howard
76 min.
 
 
Preston Sturges
105 min.
 
(Berriz bizi gaitezen)
Rouben Mamoulian
84 min.
 
Nacer Khemir
95 min.
 
 
Mohamed Chouikh
95 min.
 
(Arrastoa)
Nejia Ben Mabrouk
90 min.
 
 
 
(Mila hilabete)
Faouzi Bensaidi
124 min.
 
(Egunak eta egunak)
Ahmed Al-Maanouni
90 min.
 
(Haizezko zaldia)
Daoud Aoulad Syad
86 min.
 
Abdellatif Ben Ammar
100 min.
 
 
Mohamed Abderrahman Tazi
90 min.
 
Nouri Bouzid
100 min.
 
(Mugak)
Mostefa Djadjam
105 min.
 
(Itxiera)
Tariq Teguia
24 min.
 
(Igandean, Alak nahi badu)
Yamina Benguigui
98 min.
 
(Zain dauden emakumeak)
Naguel Belouad
83 min.
 
(Horizonte galdua)
Laila Marrakchi
12 min.
 
(Eguzki eraila)
Abdelkrim Bahloul
85 min.
 
Mohamed Rachid Benhadj
110 min.
 
Moufida Tlatli
120 min.
 
Mohamed Zran
79 min.
 
Merzak Allouache
90 min.
 
Yamina Bachir Chouikh
97 min.
 
(Auresetako haizea)
Mohamed Lakhdar-Hamina
90 min.
 
 
(Eguzki minutu bat gutxiago)
Nabil Ayouch
100 min.
 
(Paradisuan bizi)
Bourlem Guerdjou
105 min.
 
(Eta gero...)
Mohamed Ismail
92 min.
 
 
Michael Winterbottom
112 min.
 
(Tximeleta musuak)
Michael Winterbottom
88 min.
 
Michael Winterbottom
92 min.
 
Michael Winterbottom
200 min.
 
Michael Winterbottom
72 min.
 
Michael Winterbottom
86 min.
 
(I want you)
Michael Winterbottom
87 min.
 
Michael Winterbottom
122 min.
 
 
(Erreklamazioa)
Michael Winterbottom
122 min.
 
Michael Winterbottom
76 min.
 
Michael Winterbottom
100 min.
 
(Zurekin edo zu gabe)
Michael Winterbottom
93 min.
 
Michael Winterbottom
108 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea