tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 58. Edizioa 2010  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak58. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 207
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Daoud Aoulad-Syad
85 min.
 
Liu Hao
112 min.
 
José María de Orbe
85 min.
 
Kim Jee-Woon
141 min.
 
John Sayles
128 min.
 
(Bizikleta, koilara, sagarra)
Carles Bosch
106 min.
 
Victoria Galardi
86 min.
 
Felipe Cazals
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
100 min.
 
(Jan errezatu edan)
Ryan Murphy
Lehiaketatik kanpo
139 min.
 
Óscar Aibar
106 min.
 
Judith Colell, Jordi Cadena
72 min.
 
Gilles Paquet-Brenner
111 min.
 
Naomi Kawase
92 min.
 
Bent Hamer
90 min.
 
Raúl Ruiz
256 min.
 
Peter Mullan
124 min.
 
(Ogi beltza)
Agustí Villaronga
108 min.
 
Sophie Heldman
84 min.
 
(Eztia)
Semih Kaplanoglu
103 min.
 
Richard J. Lewis
132 min.
 
(Buried (Lurperatuta))
Rodrigo Cortés
93 min.
 
Pablo Trapero
107 min.
 
Danis Tanovic
113 min.
 
 
Norberto López Amado, Carlos Carcas
78 min.
 
Michelangelo Frammartino
88 min.
 
Lee Changdong
139 min.
 
Laura Poitras
96 min.
 
Wang Quan An
95 min.
 
Elena Trapé
88 min.
 
 
 
Vahid Vakilifar
84 min.
 
(Izarren argia)
Mikel Rueda
98 min.
 
 
Federico Veiroj
67 min.
 
(Infernuko marinbak)
Julio Hernández Cordón
72 min.
 
 
Niles Atallah
80 min.
 
 
(Podslon)
Dragomir Sholev
88 min.
 
Constantin Popescu
97 min.
 
(Schemer)
Hanro Smitsman
90 min.
 
Mikkel Munch-Fals
89 min.
 
 
José Luis Guerin
133 min.
 
(Amaigabeko gaua)
Isaki Lacuesta
80 min.
 
Sebastián Hiriart
97 min.
 
Diego Luna
83 min.
 
Paz Fábrega
83 min.
 
 
Delfina Castagnino
76 min.
 
Patricio Guzmán
90 min.
 
Daniel Vega, Diego Vega
83 min.
 
(Zure erruz)
Anahí Berneri
87 min.
 
Pablo Larraín
98 min.
 
Natalia Smirnoff
88 min.
 
Lluís Galter
98 min.
 
Daniel Monzón
110 min.
 
Elías Querejeta
75 min.
 
Lilian Rosado González
86 min.
 
Sigfrid Monleón
113 min.
 
Oskar Santos
107 min.
 
 
Adán Aliaga, Juanjo Giménez
70 min.
 
Adán Aliaga
98 min.
 
Jo Sol
81 min.
 
Julio Medem
109 min.
 
Dunia Ayaso, Félix Sabroso
93 min.
 
Anna Sanmartí
71 min.
 
(Maria eta ni)
Félix Fernández de Castro
80 min.
 
(Sufritzeko jaioak)
Miguel Albaladejo
112 min.
 
Emilio Aragón
122 min.
 
Nacho G. Velilla
108 min.
 
Sebastián Cordero
95 min.
 
Jaume Balagueró, Paco Plaza
85 min.
 
Jon Garaño, Jose Mari Goenaga
105 min.
 
 
(Bitxilore ebakitzailea)
Enrique García, Rubén Salazar
6 min.
 
(Saria)
León Siminiani
16 min.
 
Alaitz Arenzana, Maria Ibarretxe
9 min.
 
(Dena ongi)
Miguel Ángel Jiménez
21 min.
 
(Lasterketa handia)
Kote Camacho
6 min.
 
(Musika plaza)
Juan Miguel Gutiérrez
70 min.
 
Fernando Bernués, Mireia Gabilondo
96 min.
 
Txaber Larreategi, Josu Martínez
53 min.
 
(Sagarren denbora. 25 urte deserritik itzultzen)
Josu Martínez, Txaber Larreategi
67 min.
 
(Hau mutil lagun kakontzia!)
Borja Cobeaga
3 min.
 
Chris Renaud, Pierre Coffin
95 min.
 
(Haurtzain miragarria eta Big Bang-a)
Susanna White
112 min.
 
Arantza Ibarra, Alfonso Arandia
91 min.
 
Iría Gómez Concheiro
115 min.
 
Sergio Ramírez
75 min.
 
Bernardo Arellano
75 min.
 
Gabriel Rojas Vera
97 min.
 
José Luis Sepúlveda, Carolina Adriazola
100 min.
 
Carlos Moreno
90 min.
 
(Babylon)
Christian Schleisiek
30 min.
 
Juan Francisco Viruega
14 min.
 
Benjamin Moritz Gronau
8 min.
 
Elina Talvensaari
19 min.
 
 
Atia Al-Daradji, Mohamed Al-Daradji
72 min.
 
Leïla Kilani
45 min.
 
Allen Smithee (Don Siegel & Robert Totten)
94 min.
 
(Harry zikina)
Don Siegel
103 min.
 
Don Siegel, Sam Peckinpah (kreditatu gabe / uncredited / no acreditado)
103 min.
 
Don Siegel, Robert Ellis Miller (kreditatu gabe / uncredited / no acreditado)
112 min.
 
 
(Hiltzaileak)
Don Siegel
95 min.
 
 
Aitor Arregi, José María Goenaga
93 min.
 
Yervant Gianikian, Angela Ricci Lucchi
71 min.
 
Roman Polanski
130 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea