tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 52. Edizioa 2004  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak52. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 211
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
István Szabó
Lehiaketatik kanpo
105 min.
 
(Bombón, txakurra)
Carlos Sorín
95 min.
 
Susanne Bier
110 min.
 
María Victoria Menis
93 min.
 
(Spider Forest)
Song Il-gon
118 min.
 
(Argi-orduak)
Manolo Matjí
98 min.
 
François Dupeyron
97 min.
 
(Melinda eta Melinda)
Woody Allen
Inaugurazioa Lehiaketatik kanpo
100 min.
 
(Nire aita ingeniaria da)
Robert Guédiguian
108 min.
 
Michael Winterbottom
69 min.
 
Pete Travis
106 min.
 
Adolfo Aristarain
155 min.
 
(Negu-gau bateko ametsa)
Goran Paskaljevic
95 min.
 
John Sayles
130 min.
 
(Batuketak eta kenketak)
Víctor Gaviria
108 min.
 
(Tarfaya)
Daoud Aoulad-Syad
97 min.
 
(Emakume zail bat)
Tod Williams
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
111 min.
 
Bahman Ghobadi
95 min.
 
Xu Jinglei
90 min.
 
Ekachai Uekrongtham
118 min.
 
(Irudi bat bezala)
Agnès Jaoui
110 min.
 
(Darwin’s Nightmare)
Hubert Sauper
107 min.
 
(Motozikletako egunkariak )
Walter Salles
126 min.
 
 
Joshua Marston
110 min.
 
Sembene Ousmane
120 min.
 
(Salvador Allende)
Patricio Guzmán
100 min.
 
(Sastakai Hegalarien Etxea)
Zhang Yimou
119 min.
 
Morgan Spurlock
96 min.
 
Mike Leigh
124 min.
 
Juan Pablo Rebella, Pablo Stoll
94 min.
 
Amma Asante
91 min.
 
(Ohea barruan)
Jorge Gaggero
85 min.
 
Simon Staho
90 min.
 
David Grieco
112 min.
 
(Neguko eguzki hotza)
Pablo Malo
97 min.
 
(Ipar Haizea)
Bettina Oberli
93 min.
 
Rouven Blankenfeld
75 min.
 
 
Lucile Hadzihalilovic
115 min.
 
Wong Ching Po
83 min.
 
Ahmet Uluçay
97 min.
 
Fanta Régina Nacro
100 min.
 
(Puta eta balea)
Luis Puenzo
125 min.
 
(Ibiltariaren itzala)
Ciro Guerra
91 min.
 
(Hurrengo irtenbidea)
Nicolás Tuozzo
113 min.
 
Aksel Hennie
100 min.
 
Daniel MacIvor
99 min.
 
Patricia Ferreira (El secreto mejor guardado) Pere Joan Ventura (La vida efímera) Chus Gutiérrez (Las siete alcantarillas) Javier Corcuera (Hijas de Belén) Javier Fesser (Binta y la gran idea)
116 min.
 
(Bilobak (Identitatea eta memoria))
Benjamín Avila
80 min.
 
(Jazartuak)
Eterio Ortega Santillana
86 min.
 
(Burdin hesitutako memoria)
Manuel Palacios
80 min.
 
Carlo Nero
80 min.
 
Pablo José Meza
93 min.
 
(Kronikak)
Sebastián Cordero
108 min.
 
(Lapurreta)
Paolo Agazzi
126 min.
 
(Bizitza Peronen alde)
Sergio Bellotti
87 min.
 
(Jenio bizia)
León Errázuriz
101 min.
 
(Ez zara zu, ni naiz)
Juan Taratuto
105 min.
 
Marcos Bernstein
99 min.
 
(Beste bira bat)
Santiago Palavecino
80 min.
 
Ana Poliak
93 min.
 
(Herri txikerra)
Fernán Rudnik
70 min.
 
Daniel Burman, Adrián Caetano, Lucía Cedrón, Alejandro Doria, Alberto Lecchi, Marcelo Schapces, Carlos Sorín, Juan Bautista Stagnaro, Adrián Suar, Mauricio Wainrot
107 min.
 
(Agertoki mugikorra)
Montxo Armendáriz
90 min.
 
 
(Azken lorategiko seme-alabak)
Jorge Sanjinés
98 min.
 
(Pinochet eta bere hiru jeneralak)
José María Berzosa
101 min.
 
Juan Miguel Gutiérrez Márquez
60 min.
 
(Astronautak)
Santi Amodeo
86 min.
 
(Atuna eta txokolatea)
Pablo Carbonell
91 min.
 
(Kumea)
Miguel Albaladejo
99 min.
 
(7. eguna)
Carlos Saura
103 min.
 
(Besarkada apurtua)
Daniel Burman
100 min.
 
(Arkimedesen printzipioa)
Gerardo Herrero
101 min.
 
Joaquín Oristrell, Pere Portabella, Álvaro del Amo, David Trueba, Gracia Querejeta, Isabel Coixet, José Ángel Rebolledo, Sigfrid Monleón, Icíar Bollaín, Chus Gutiérrez, Víctor Manuel, Pedro Olea, Yolanda García Serrano, Víctor García León, Ana Díez y Bern
112 min.
 
(Hector)
Gracia Querejeta
112 min.
 
(Inozoak)
Miguel Bardem
110 min.
 
(Heziketa okerra)
Pedro Almodóvar
110 min.
 
(Zain daukazun bizitza)
Manuel Gutiérrez Aragón
100 min.
 
(Gaueko ahotsak)
Salvador García Ruíz
109 min.
 
(Udako lainoak)
Felipe Vega
101 min.
 
Álvaro Buela
95 min.
 
(Zinema, aspirinak eta saiak)
Marcelo Gomes
105 min.
 
(El Malboro eta el Cucú)
Javier Patrón “Fox”
120 min.
 
(Suak argituta)
Tristán Bauer
100 min.
 
(Familia Santua)
Sebastián Campos
110 min.
 
(Ordu gaiztoa)
Ruy Guerra
110 min.
 
(Gau-erronda)
Edgardo Cozarinsky
80 min.
 
(Candealgo miraria)
Fernando Trueba
128 min.
 
Claude Nuridsany, Marie Pérennou
80 min.
 
(Spy Kids 2: Amets galduen uhartea)
Robert Rodriguez
99 min.
 
(Herria)
M. Night Shyamalan
108 min.
 
(Dandy batentzako epaia)
Anthony Mann, Laurence Harvey (kreditatu gabe/uncredited/no acreditado)
107 min.
 
(Horizonte urrunak)
Anthony Mann
91 min.
 
Anthony Mann
92 min.
 
Anthony Mann
147 min.
 
(Etsi-etsian)
Anthony Mann
73 min.
 
(Deabruaren atea)
Anthony Mann
84 min.
 
Anthony Mann
67 min.
 
Anthony Mann
176 min.
 
Anthony Mann
110 min.
 
Alfred Werker, Anthony Mann (kreditatu gabe/uncredited/sin acreditar)
79 min.
 
(Mendebaldeko gizona)
Anthony Mann
100 min.
 
(Altzairuzko deabruen muinoa)
Anthony Mann
104 min.
 
Anthony Mann
63 min.
 
Anthony Mann
67 min.
 
Anthony Mann
72 min.
 
Anthony Mann
78 min.
 
(Izuaren erregealdia)
Anthony Mann
89 min.
 
(Bi pasio eta amodio bat)
Anthony Mann
121 min.
 
Anthony Mann
83 min.
 
Anthony Mann
72 min.
 
(Identitate-ordezkatze bitxia)
Anthony Mann
68 min.
 
Anthony Mann
114 min.
 
(T-gizonak)
Anthony Mann
92 min.
 
Anthony Mann
68 min.
 
(Erromatar inperioaren hondamena)
Anthony Mann
180 min.
 
(Herrialde urruna)
Anthony Mann
97 min.
 
(Furiak)
Anthony Mann
109 min.
 
(Musika eta malkoak)
Anthony Mann
115 min.
 
Anthony Mann
78 min.
 
(Telemarkeko heroiak)
Anthony Mann
131 min.
 
(Basamortu basatia)
Anthony Mann
98 min.
 
(Laramieko gizona)
Anthony Mann
104 min.
 
Anthony Mann
94 min.
 
Anthony Mann
78 min.
 
(Gaizkile-ehiztaria)
Anthony Mann
93 min.
 
(Trumoiaren badia)
Anthony Mann
103 min.
 
Anthony Mann
66 min.
 
Anthony Mann
92 min.
 
(BARRA-ALDIA)
Iván Zulueta
105 min.
 
David Cronenberg
100 min.
 
(Haren etxetik hurbil gertatua)
Rémy Belvaux, André Bonzel, Benoît Poelvoorde
95 min.
 
Jo Menell
15 min.
 
Woody Allen
100 min.
 
(Salda badago)
Leo McCarey
68 min.
 
(Maistraren ametsa)
Luis García Berlanga
13 min.
 
(Zoriona)
Todd Solondz
134 min.
 
(Hundstage)
Ulrich Seidl
125 min.
 
(Ergelak)
Lars von Trier
117 min.
 
(Ivan Z.)
Andrés Duque
53 min.
 
(Ez naiz aingerua)
Wesley Ruggles
87 min.
 
(Zeremonia)
Claude Chabrol
112 min.
 
(Betekada)
Marco Ferreri
135 min.
 
(Urrezko aroa)
Luis Buñuel
60 min.
 
(Margarita eta otsoa)
Cecilia Bartolomé
44 min.
 
(Meet the Feebles)
Peter Jackson
94 min.
 
(Brianen bizitza)
Terry Jones
94 min.
 
(Gaizkiarekin topatuz)
Reza Parsa
14 min.
 
Jean-Pierre Sinapi
90 min.
 
(Pepi, Luci, Bom eta bestelako neska arruntak)
Pedro Almodóvar
82 min.
 
John Waters
93 min.
 
(Adi belarriak)
Stephen Frears
111 min.
 
(Roger eta Me)
Michael Moore
91 min.
 
(Salo, edo Sodomako 120 egunak)
Pier Paolo Pasolini
117 min.
 
(Sid eta Nancy)
Alex Cox
112 min.
 
(Simon basamortukoa)
Luis Buñuel
45 min.
 
(South Park: handiagoa, luzeagoa eta mozketarik gabe)
Trey Parker
81 min.
 
(Zonalde iluna)
Tim Roth
98 min.
 
(Ederra hanka-sartzea)
George Marshall
20 min.
 
Danny Boyle
94 min.
 
François Ozon
15 min.
 
(Wilhelm Reich, erakundearen misterioak)
Dusan Makavejev
85 min.
 
Jean Vigo
41 min.
 
(Uda min gau bateko sexu-komedia)
Woody Allen
88 min.
 
Woody Allen
106 min.
 
Woody Allen
93 min.
 
(Beste emakume bat)
Woody Allen
84 min.
 
(Gainerako guztia)
Woody Allen
108 min.
 
(Bananak)
Woody Allen
82 min.
 
 
(Broadway balapean)
Woody Allen
98 min.
 
John Huston, Kenneth Hughes, Val Guest, Robert Parrish, Joseph McGrath
131 min.
 
(Ospea)
Woody Allen
113 min.
 
(Delituak eta hutsegiteak)
Woody Allen
104 min.
 
(Harryren dekonstrukzioa)
Woody Allen
96 min.
 
(Ez urik edan)
Woody Allen
100 min.
 
(Denek diote I Love You)
Woody Allen
101 min.
 
(Sexuaz beti jakin nahi izan duzuna, baina galdetzea inoiz ausartu ez zarena)
Woody Allen
87 min.
 
(Hannah eta bere ahizpak)
Woody Allen
107 min.
 
(Hollywood erako amaiera)
Woody Allen
112 min.
 
(Senarrak eta emazteak)
Woody Allen
107 min.
 
(Barrunbeak)
Woody Allen
93 min.
 
(Maitasuna eta heriotza)
Woody Allen
85 min.
 
Woody Allen
96 min.
 
(Hilketa misteriotsua Manhattanen)
Woody Allen
104 min.
 
Jean-Luc Godard
26 min.
 
(Afrodita ahaltsua)
Woody Allen
95 min.
 
(New Yorkeko istorioak)
Martin Scorsese (Life Lessons) Francis Ford Coppola (Life without Zoe) Woody Allen (Oedipus Wreck)
119 min.
 
 
(Jo ezak berriro, Sam)
Herbert Ross
85 min.
 
(Irrati egunak)
Woody Allen
88 min.
 
(Iskanbila merkatal gunean)
Paul Mazursky
87 min.
 
(Iraila)
Woody Allen
82 min.
 
(Itzalak eta lainoa)
Woody Allen
86 min.
 
(Lotia)
Woody Allen
88 min.
 
(Munta txikiko alprojak)
Woody Allen
94 min.
 
(Sounds from a Town I Love)
Woody Allen
3 min.
 
(Oroitzapenak)
Woody Allen
89 min.
 
(Akordeak eta desakordioak)
Woody Allen
95 min.
 
(Hartu dirua eta ospa)
Woody Allen
85 min.
 
(Jadezko eskorpioiaren madarikazioa)
Woody Allen
103 min.
 
(Estalkia)
Martin Ritt
94 min.
 
(Kairoko arrosa purpura)
Woody Allen
84 min.
 
(The Sunshine Boys)
John Erman
95 min.
 
(Zer moduz Pussycat?)
Clive Donner
108 min.
 
(Zer gertatzen da, Tiger Lily?)
Senkichi Taniguchi, Woody Allen (sekuentzia gehigarriak / extra shots / secuencias adicionales)
79 min.
 
Barbara Kopple
105 min.
 
Woody Allen
79 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea