tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 54. Edizioa 2006  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak54. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 205
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Agnieszka Holland
104 min.
 
Tom DiCillo
107 min.
 
(Direktøren for det hele / The Boss of It All)
Lars von Trier
Lehiaketatik kanpo
100 min.
 
(San Diego bidea)
Carlos Sorin
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
98 min.
 
(Betirako)
Heddy Honigmann
95 min.
 
Nick Broomfield
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
96 min.
 
(Hana yori mo naho)
Kore-eda Hirokazu
127 min.
 
Rajko Grlic
90 min.
 
(Celiaren bizitzak)
Antonio Chavarrías
105 min.
 
Javier Rebollo
100 min.
 
Todd Robinson
Lehiaketatik kanpo
108 min.
 
(Ispiluaz haraindi)
Joaquín Jordá
Lehiaketatik kanpo
123 min.
 
Martial Fougeron
90 min.
 
(Niwemang)
Bahman Ghobadi
107 min.
 
(Haizeak hondarra astintzen badu)
Marion Hänsel
96 min.
 
Bobcat Goldthwait
89 min.
 
John Boorman
103 min.
 
Víctor García León
90 min.
 
Alejandro González Iñárritu
142 min.
 
Abderrahmane Sissako
118 min.
 
Manoel de Oliveira
70 min.
 
Alfonso Cuarón
114 min.
 
(Ihesaldi baten kronika)
Israel Adrián Caetano
102 min.
 
Jonathan Dayton, Valerie Faris
101 min.
 
Jonathan Demme
103 min.
 
(Paris, maite zaitut)
Olivier Assayas (Quartier des Enfants Rouges), Frédéric Auburtin & Gérard Depardieu (Quartier Latin), Gurinder Chadha (Quais de Seine), Sylvain Chomet (Tour Eiffel), Joel & Ethan Coen (Tuileries), Isabel Coixet (Bastille), Wes Craven (Père-Lachaise), Alfo
119 min.
 
Barbara Kopple, Cecilia Peck
99 min.
 
(Deabrua Pradaz jantzita)
David Frankel
111 min.
 
Fredi M. Murer
120 min.
 
(Neguko 53 egun)
Judith Colell
91 min.
 
Mes de Guzman
89 min.
 
Koldo Serra
98 min.
 
(Seme-alabak)
Ragnar Bragason
93 min.
 
Sean Ellis
90 min.
 
(Emma zorionekoa)
Sven Taddicken
99 min.
 
Lionel Bailliu
99 min.
 
(Dortoka familia)
Rubén Imaz Castro
129 min.
 
Peter Schønau Fog
100 min.
 
Fernando Bernués, Mireia Gabilondo
97 min.
 
(Distantzia)
Iñaki Dorronsoro
105 min.
 
 
(Debekatzea debekatuta)
Jorge Durán
103 min.
 
(Seme-alabak)
Erik Richter Strand
99 min.
 
Aaron J. Wiederspahn
134 min.
 
(Bezperak)
Daniela Goggi
85 min.
 
Oliver Paulus, Stefan Hillebrand
90 min.
 
(Agian)
Arkaitz Basterra
81 min.
 
(produktorea)
Fernando Méndez-Leite
88 min.
 
(Hécuba, amets grinatsu bat)
José Luis López-Linares, Arantxa Aguirre
82 min.
 
(Fernandoren aulkia)
Luis Alegre, David Trueba
85 min.
 
(Gerra bateko albisteak)
Eterio Ortega
80 min.
 
Raúl de la Fuente Zuzendarikideak / Co-directors / Codirectores: Pablo Iraburu, Harkaitz Martínez de San Vicente, Igor Otxoa
90 min.
 
Román Chalbaud
107 min.
 
(Jagolea)
Rodrigo Moreno
93 min.
 
(San Gregorioko erregea)
Alfonso Gazitúa
82 min.
 
(Azukrezko oihala)
Camila Guzmán Urzúa
80 min.
 
(Biolina)
Francisco Vargas
98 min.
 
(Horiek ez dira penak)
Anahí Hoeneisen, Daniel Andrade
87 min.
 
(Zerutik at)
Javier Patrón “Fox”
112 min.
 
(Glue (Nerabe istorioa ezerezaren erdian))
Alexis dos Santos
106 min.
 
(Txakur-etxola)
Manuel Nieto
109 min.
 
(La punta del diablo)
Marcelo Paván
90 min.
 
(Nire urte onenetako politena)
Martín Boulocq
93 min.
 
Diego de la Texera
115 min.
 
(Igandez hil)
Daniel Gruener
125 min.
 
Ricardo Elias
90 min.
 
(Amorrazioa)
Oscar Cárdenas
74 min.
 
Marcelo Santiago
93 min.
 
 
(UrdinIlunaIaBeltza)
Daniel Sánchez Arévalo
105 min.
 
(Ongi etorri etxera)
David Trueba
118 min.
 
(Ongi etorri Mister Kaita)
Albert Albacete
90 min.
 
(Manolo Millaresen kontabilitate-koadernoak)
Juan Millares Alonso
100 min.
 
(Abuztuko egunak)
Marc Recha
93 min.
 
(Arrakasta)
Mireia Ros
122 min.
 
(La Líneako izarrak)
Chema Rodríguez
90 min.
 
Albert Serra
113 min.
 
Juan Miguel Gutiérrez
82 min.
 
(Ahots ona)
Antonio Cuadri
90 min.
 
(Dama inozoa)
Manuel Iborra
97 min.
 
(Denboraren kondaira)
Isaki Lacuesta
115 min.
 
(Aulkia)
Julio Wallovits
97 min.
 
(Hitzen bizitza sekretua)
Isabel Coixet
112 min.
 
(Zona)
Carlos Rodríguez
80 min.
 
(Ohearen 2 aldeak)
Emilio Martínez-Lázaro
108 min.
 
(Aire zailak)
Gerardo Herrero
108 min.
 
(Managerrak)
Fernando Guillén Cuervo
105 min.
 
(Puta baten heriotza)
Harmonía Carmona
90 min.
 
Manuel García Serrano
96 min.
 
Roger Gual
95 min.
 
(Bigarren erasoaldia)
Daniel Cebrián
107 min.
 
Vicente Aranda
130 min.
 
(Hogei urte ez da ezer)
Joaquín Jordá
117 min.
 
(Itzuli)
Pedro Almodóvar
122 min.
 
Carlos Martín Ferrera
82 min.
 
(Aliceren etxera)
Chico Teixeira
90 min.
 
(Esne-biderantz)
Lina Chamie
94 min.
 
(Hautazko zerua)
Víctor González
140 min.
 
Luis R. Vera
120 min.
 
(Betazal urdinak)
Ernesto Contreras
110 min.
 
(Emaztegai alderraia)
Ana Katz
85 min.
 
(Itzuli)
Pedro Almodóvar
122 min.
 
Frank Coraci
107 min.
 
Lluís Danès
90 min.
 
Chris Wedge, Carlos Saldanha
91 min.
Oliver Stone
129 min.
 
Ernst Lubitsch
37 min.
 
Ernst Lubitsch
98 min.
 
(Ana Bolena)
Ernst Lubitsch
124 min.
 
(Bizarrurdinen zortzigarren emaztea)
Ernst Lubitsch
85 min.
 
Ernst Lubitsch
77 min.
 
Ernst Lubitsch
88 min.
 
(Cluny Brownen bekatua)
Ernst Lubitsch
100 min.
 
Ernst Lubitsch
54 min.
 
(Faraoiaren alaba)
Ernst Lubitsch
68 min.
 
Ernst Lubitsch
11 min.
 
(Bizi-egitasmoa)
Ernst Lubitsch
90 min.
 
(Desira)
Frank Borzage, (Ernst Lubitsch)
99 min.
 
(Momiaren begiak)
Ernst Lubitsch
58 min.
 
(Ostren printzesa)
Ernst Lubitsch
63 min.
 
(Basakatua)
Ernst Lubitsch
85 min.
 
(Montmartre)
Ernst Lubitsch
18 min.
 
(Panpina)
Ernst Lubitsch
57 min.
 
(Ernst Lubitsch Berlinen)
Robert Fischer
110 min.
 
(Betiko amodioa)
Ernst Lubitsch
73 min.
 
(Dama baten arinkeria)
Ernst Lubitsch
69 min.
 
(Deabruak ezezko zioen)
Ernst Lubitsch
112 min.
 
 
(Milioi bat baneuka)
Ernst Lubitsch (The Clerk), Norman Taurog, Stephen Roberts, Norman McLeod, James Cruze, William A. Seiter, H. Bruce Humberstone
88 min.
 
(Kohlhieselen alabak)
Ernst Lubitsch
61 min.
 
(Lady Windermereren haizemailea)
Ernst Lubitsch
98 min.
 
(Madame Du Barry)
Ernst Lubitsch
111 min.
 
Ernst Lubitsch
51 min.
 
(Montecarlo)
Ernst Lubitsch
90 min.
 
(Ninotxka)
Ernst Lubitsch
110 min.
 
(Ordubete zurekin)
Ernst Lubitsch, George Cukor
80 min.
 
(Paramount-eko galak)
Ernst Lubitsch (Origin of the Apache, A Park in Paris, The Rainbow Revels), Dorothy Arzner, Otto Brower, Edmund Goulding, Victor Heerman, Edwin H. Knopf, Rowland V. Lee, Lothar Mendes, Victor Schertzinger, Edward Sutherland, Frank Tuttle
102 min.
 
(Romeo eta Julieta elurretan)
Ernst Lubitsch
48 min.
 
(Rosita, kale-kantaria)
Ernst Lubitsch
98 min.
 
(Pinkus zapata-jauregia)
Ernst Lubitsch
60 min.
 
(Charlestonaren erokeria)
Ernst Lubitsch
70 min.
 
Ernst Lubitsch
103 min.
 
(Sentimendu aldakor hori)
Ernst Lubitsch
84 min.
 
(Maitasunaren desfilea)
Ernst Lubitsch
115 min.
 
(Flirtean aritzearen arriskuak)
Ernst Lubitsch
85 min.
 
(Alarguntsa alaia)
Ernst Lubitsch
103 min.
 
(Abertzalea)
Ernst Lubitsch
6 min.
 
(Ezustekoen bazarra)
Ernst Lubitsch
97 min.
 
(Teniente limurtzailea)
Ernst Lubitsch
88 min.
 
Ernst Lubitsch, (John M. Stahl)
103 min.
 
(Hiru emakume)
Ernst Lubitsch
89 min.
 
(Izan ala ez izan)
Ernst Lubitsch
99 min.
 
(Lapurra logelan)
Ernst Lubitsch
83 min.
 
(Milioien neska)
Ernst Lubitsch
42 min.
 
(Alambrista)
Robert M. Young
110 min.
 
(Gorrotoaren badia)
Louis Malle
98 min.
 
(Amerika, Amerika)
Elia Kazan
174 min.
 
(Beldurrak arima jaten du)
Rainer Werner Fassbinder
93 min.
 
(Setiatua)
Bernardo Bertolucci
90 min.
 
Imanol Uribe
87 min.
 
(Beste mundu bateko loreak)
Icíar Bollaín
105 min.
 
(Mugak)
Mostefa Djadjam
105 min.
 
(Gaijin, askatasun-bideak)
Tizuka Yamasaki
112 min.
 
Go 
Isao Yukisada
122 min.
 
Joan Micklin Silver
89 min.
 
(Mundu honetan)
Michael Winterbottom
88 min.
 
(Itsasarteko lerroa)
Javier Gil
20 min.
 
(Larruazal errea)
José María Forn
110 min.
 
(Promesa)
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
93 min.
 
(Alouren gutunak)
Montxo Armendáriz
95 min.
 
(Zeruko txoriak)
Eliane de Latour
109 min.
 
Laïla Marrakchi
12 min.
 
(Isilpeko lana)
Jerzy Skolimowski
97 min.
 
(Lur berria)
Jan Troell
157 min.
 
(Pase beltza)
Patxi Barco
9 min.
 
(Pelle konkistatzailea)
Bille August
157 min.
 
(Ibaian behera)
José Luis Borau
98 min.
 
(Rocco eta bere anaiak)
Luchino Visconti
180 min.
 
Lorenzo Soler
98 min.
 
(Beste Amerika)
Goran Paskaljevic
96 min.
 
(Franko bat, 14 pezeta)
Carlos Iglesias
105 min.
 
(Emigranteak)
Jan Troell
191 min.
 
(Zoaz eta bizi)
Radu Mihaileanu
140 min.
 
(Paradisuan bizi)
Bourlem Guerdjou
105 min.
 
(Barfly (Zurruteroa))
Barbet Schroeder
97 min.
 
(Lehen eta gero)
Barbet Schroeder
108 min.
 
(Ezinbesteko neurriak)
Barbet Schroeder
100 min.
 
(Idi Amin Dada jenerala)
Barbet Schroeder
86 min.
 
(Heriotzaren zaporea)
Barbet Schroeder
101 min.
 
(Koko, gorila hiztuna)
Barbet Schroeder
85 min.
 
(Harana)
Barbet Schroeder
106 min.
 
(Sikarioen ama birjina)
Barbet Schroeder
97 min.
 
(Andre eta jabe)
Barbet Schroeder
112 min.
 
Barbet Schroeder
12 min.
 
Barbet Schroeder
117 min.
 
(Hilketa... 1-2-3)
Barbet Schroeder
120 min.
 
(Von Bulow misterioa)
Barbet Schroeder
111 min.
 
Barbet Schroeder
12 min.
 
(Emakume zuri ezkongabea)
Barbet Schroeder
107 min.
 
Barbet Schroeder
237 min.
 
(Iruzurtiak)
Barbet Schroeder
94 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea