tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 54. Edizioa 2006  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak54. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 205
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Agnieszka Holland
104 min.
 
Tom DiCillo
107 min.
 
Carlos Sorin
Klausurako filma
Lehiaketatik kanpo
98 min.
 
Heddy Honigmann
95 min.
 
Nick Broomfield
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
96 min.
 
Todd Robinson
Lehiaketatik kanpo
108 min.
 
 
Bobcat Goldthwait
89 min.
 
John Boorman
103 min.
 
Víctor García León
90 min.
 
Alejandro González Iñárritu
142 min.
 
Abderrahmane Sissako
118 min.
 
Manoel de Oliveira
70 min.
 
Alfonso Cuarón
114 min.
 
Jonathan Dayton, Valerie Faris
101 min.
 
Jonathan Demme
103 min.
 
Olivier Assayas (Quartier des Enfants Rouges), Frédéric Auburtin & Gérard Depardieu (Quartier Latin), Gurinder Chadha (Quais de Seine), Sylvain Chomet (Tour Eiffel), Joel & Ethan Coen (Tuileries), Isabel Coixet (Bastille), Wes Craven (Père-Lachaise), Alfo
119 min.
 
Barbara Kopple, Cecilia Peck
99 min.
 
Fredi M. Murer
120 min.
 
Sean Ellis
90 min.
 
Lionel Bailliu
99 min.
 
 
Aaron J. Wiederspahn
134 min.
 
Raúl de la Fuente Zuzendarikideak / Co-directors / Codirectores: Pablo Iraburu, Harkaitz Martínez de San Vicente, Igor Otxoa
90 min.
 
Román Chalbaud
107 min.
 
Diego de la Texera
115 min.
 
Albert Serra
113 min.
 
Carlos Rodríguez
80 min.
 
 
Manuel García Serrano
96 min.
 
Roger Gual
95 min.
 
Pedro Almodóvar
122 min.
 
Carlos Martín Ferrera
82 min.
 
Luis R. Vera
120 min.
 
Frank Coraci
107 min.
 
Chris Wedge, Carlos Saldanha
91 min.
Oliver Stone
129 min.
 
Ernst Lubitsch
98 min.
 
 
Ernst Lubitsch
11 min.
 
Frank Borzage, (Ernst Lubitsch)
99 min.
 
Ernst Lubitsch (The Clerk), Norman Taurog, Stephen Roberts, Norman McLeod, James Cruze, William A. Seiter, H. Bruce Humberstone
88 min.
 
 
Ernst Lubitsch
110 min.
 
Ernst Lubitsch, George Cukor
80 min.
 
Ernst Lubitsch (Origin of the Apache, A Park in Paris, The Rainbow Revels), Dorothy Arzner, Otto Brower, Edmund Goulding, Victor Heerman, Edwin H. Knopf, Rowland V. Lee, Lothar Mendes, Victor Schertzinger, Edward Sutherland, Frank Tuttle
102 min.
 
Ernst Lubitsch
103 min.
 
Robert M. Young
110 min.
 
Bernardo Bertolucci
90 min.
 
Imanol Uribe
87 min.
 
 
Isao Yukisada
122 min.
 
Joan Micklin Silver
89 min.
 
Michael Winterbottom
88 min.
 
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
93 min.
 
Laïla Marrakchi
12 min.
 
 
Lorenzo Soler
98 min.
 
Barbet Schroeder
12 min.
 
Barbet Schroeder
117 min.
 
Barbet Schroeder
12 min.
 
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea